fbpx

Sander goes Down with Johnny @ Magic Circus

Jaarlijks zeggen we “nee” tegen minstens vier redacties van tv-programma’s die bij ons opnames willen komen maken. Voor sommige programma’s maakt Magic Circus een uitzondering. Programma’s die sociaal, educatief of maatschappelijk betrokken zijn. Toen de redactie van Down with Johnny ons belde met het verhaal van Sander was het hele Magic Team direct enthousiast.

De grootste droom van Sander is om zijn eigen circusact te hebben. Dat is precies waarom Jelle en Romy, Johnny om hulp hebben gevraagd. Sander is hun vriend voor het leven en dus hebben ze er alles voor over om hem te laten stralen in de circuspiste!

Zal het lukken? Kan Magic Circus helpen? En zo ja, wat voor act zal de Friese Sander gaan doen? Fierljep-acrobaat wellicht? Kijk en beleef het mee, pak die Vitamine MC (Magic Circus)!

SBS6 – DOWN WITH JOHNNY

Wo 29 januari 2020 – 20:30 tot 21:30 uur
Herhaling op Do 30 januari 2020 – 10:45 tot 11:40 uur

Veel kijkplezier!

Scroll naar boven